Balatonlellei Napközi Otthonos Óvoda infrastruktúrális és eszköz fejlesztése

Balatonlellei Napközi Otthonos Óvoda infrastruktúrális és eszköz fejlesztése

Szerződött támogatás összege:
bruttó 51 681 950.-

Projekt tartalmának részletes bemutatása:

A meglévő óvodai épület több ütemben épült, a legutóbbi nagy keresztszárny kb. 30 éve lett hozzáépítve, a főépület ettől régebbi. Az utolsó nagy felújítási mozzanat az épület energetikai pályázat útján kialakított hőszigetelése és színezése volt pár évvel ezelőtt (kazáncserével). Az épület állaga kívülről rendezett, korszerű kinézetű. Belső kialakításában, szerkezetében eredeti formájában maradt. Ebből kifolyólag több szerkezeti eleme cserére szorul. Jelenleg több csoporttal működik az intézmény, a tervezett felújítás során ezek zavartalan működése megoldható. A felújítással érintett/ nevezett helyiségek csoportjai: • 5 db vizesblokk,  • Folyosó

A pályázati támogatásnak köszönhetően, teljeskörűen megújulnak a  vizesblokkok, megtörténik a folyosó padlóburkolatának cseréje, valamint beszerzésre kerülnek az alábbi eszközök: 32 db gyermek asztal, 180 db gyermek szék, 1 db digitális okosjáték, 1 db mosogatógép és automata vízlágyító, 2 db ötállásos kerékpártároló, 2 db napelemes madárfürdető szökőkút (gyermekjáték oktatási célra), 1 db szabadtéri zuhany.

A Csőmobil Kft. – Perseverance Kft konzorciuma nettó 31 879 176.- Ft + Áfa összegben tett nyertes közbeszerzési ajánlatot. A kivitelező team a szerződéskötés napján átvette a munkaterületet, a kivitelezés befejezési határideje legkésőbb 2022.10.29.

Projekt tervezett befejezési dátuma:
2023.06.30.